Julong накит е основана во 2006 година Нашата компанија се наоѓа во Гуангжу, Кина. Ние сме специјализирани во нерѓосувачки челик накит на големо со B2B и да биде повеќе од 10 години на бизнис во оваа линија. Досега, ние сме биле соработувал со повеќе од 300 добавувачи, бидејќи тогаш и да има најзгодно начин на плаќање, најдобри цени и услуги за нашите клиенти.

 


WhatsApp Online Chat !