за нас

Jinyun накит е основана во 2006 година Нашата компанија се наоѓа во Гуангжу, Кина. Ние сме специјализирани во нерѓосувачки челик накит на големо со B2B и да биде повеќе од 10 години на бизнис во оваа линија. Досега, ние сме биле соработувал со повеќе од 300 добавувачи, бидејќи тогаш и да има најзгодно начин на плаќање, најдобри цени и услуги за нашите клиенти.

Постојат повеќе од 100.000 различни дизајни можете да најдете на нашата веб страница, www.julongsteeljewelry.com . Сите нови модели ќе бидат ажурирани од страна на секоја недела за повеќе од 2000pcs нови производи. Производи различни дизајни се многу широко и може целосно да ги задоволи со многу различни клиенти од потребите на различните земји.

Имаме повеќе од 10.000 регистриран член се од целиот свет, тие нормално ќе направи редовна цел да се ре-акции, кои ќе им донесе многу удобен, бидејќи на нашите клиенти треба само околу 3-15 дена да ги добијат своите стоки. Ние обезбедуваме многу ниска цена ставки и брз и лесен начин на плаќање, како што се плаќаат-пал, банкарски трансфер, Western union и пари грам.

Ако сте заинтересирани, Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Е-пошта: julong@julongsteeljewelry.com

Whatsapp: +86 18028698162

Со почитWhatsApp Online Chat !