Bizhuteri Julong u themelua në vitin 2006. Kompania jonë është e vendosur në Guangzhou, Kinë. Ne jemi te specializuar në Stainless Steel bizhuteri me shumicë nga B2B dhe kanë qenë më shumë se 10 vjet të biznesit në këtë linjë. Deri tani, ne kemi qenë të bashkëpunuar me më shumë se 300 furnizuesit që atëherë dhe që të ketë mënyrën më të përshtatshme të pagesave, çmimet më të mira dhe shërbime për klientët tanë.

 


WhatsApp Online Chat !