Rreth nesh

Bizhuteri Jinyun u themelua në vitin 2006. Kompania jonë është e vendosur në Guangzhou, Kinë. Ne jemi te specializuar në Stainless Steel bizhuteri me shumicë nga B2B dhe kanë qenë më shumë se 10 vjet të biznesit në këtë linjë. Deri tani, ne kemi qenë të bashkëpunuar me më shumë se 300 furnizuesit që atëherë dhe që të ketë mënyrën më të përshtatshme të pagesave, çmimet më të mira dhe shërbime për klientët tanë.

Ka më shumë se 100.000 dizajne të ndryshme ju mund të gjeni nga faqen tonë të internetit, www.julongsteeljewelry.com . Të gjitha modelet e reja do të përditësohet nga çdo javë për rreth më shumë se produktet e 2000pcs reja. Produktet harton të ndryshme janë shumë gjerësisht dhe mund të plotësisht të kënaqur me klientët të ndryshme nga nevojat e shteteve të ndryshme.

Ne kemi më shumë se 10.000 anëtar i regjistruar janë nga e gjithë bota, ata normalisht do të bëjnë mënyrë të rregullt për të ri-aksioneve që do t'i bëja shumë i përshtatshëm që klientët tanë kanë nevojë vetëm rreth 3-15 ditë për të marrë mallrat e tyre. Ne ofrojmë artikuj shumë me kosto të ulët dhe mënyrë të shpejtë dhe të përshtatshme të pagesave, të tilla si Pay-Pal, transferit bankar, Western Union dhe gram para.

Nëse jeni të interesuar, ju lutem mos hezitoni të kontaktoni me ne.

Email: julong@julongsteeljewelry.com

Whatsapp: +86 18028698162

Të falaWhatsApp Online Chat !