FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

mënyrë 1.Minimum

Faleminderit për hetim.

Ne jemi bizhuteri çelik prodhues dhe shumicë, kështu MOQ ynë është 300 usd, 3 copë në dizajn sipas madhësisë.
Por në qoftë se jeni të vërtetë nevojë për mostër të testuar, ju mund të urdhërojë 100 usd së paku, koston e transportit detar është rreth usd 30 për 1 kg.
Uroj ne mund të ndërtuar biznesin më të mirë dhe miqësisë.
Të fala
Bella

2.Membership Niveli

Na kontaktoni
Ne gjithmonë kemi dikë në dorë për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja. Ne besojmë në afatet kohore të shërbimit të klientit, dhe do të bëjë çdo gjë të mundshme për të kënaqur klientët tanë. Nëse keni ndonjë problem, komente ose sugjerime, ju lutem kontaktoni me ne.
email: julong@julongsteeljewelry.com
Niveli Anëtarësia: (accoring sasinë e porosisë tuaj, ju do të gëzojë disccount nivel të ndryshëm)
Level1 5%
Level2 8%
Level3 10%
Level4 12%
level5 15%
Level6 18%
Level7 20%

procesi 3.Working

Sa për ne kemi marrë urdhërat e më shumë çdo ditë, kemi rregulluar procesin tonë të punës në mënyrë që të ofrojë një shërbim më të mirë për klientët tanë dhe të sigurohemi që klientët tanë mund të marrin urdhra në kohë.

Në vijim është hapat tona të reja të punës:
(Sipas Bejing Koha)
1. Çdo mëngjes, për të gjitha urdhërat e reja të cilat janë paguar tashmë më parë 12:00 në mesditë, ne do të organizojmë atë dhe kontrolloni të aksioneve në të njëjtën ditë.
Nëse ju bëni pagesën pas 12:00 në mesditë, ne do të organizojmë atë dhe kontrolloni të aksioneve në ditën e ardhshme.

2. Pasi të keni marrë listën paketim, në qoftë se ju mund të bëni pagesën përfundimtare përpara 6:00 pm, ne mund të anijeve jashtë rendit në të njëjtën mbrëmje.
Nëse ju bëni pagesën pas 6:00 pm, ne do të anijes jashtë rendit në ditën e ardhshme.

3.Për urdhërat të cilat janë paguar tashmë, në qoftë se ju keni bërë duke shtuar urdhër për përfundimin e bilancit para 12:00 në mesditë, ne do të ju dërgojnë listën përfundimtare paketim në të njëjtën mbrëmje dhe anije nga e rendit në ditën e ardhshme.
Nëse ju keni bërë rendin duke shtuar për përfundimin e bilancit pas 12:00 në mesditë, ne do të organizojmë rendin duke shtuar dhe për të dërguar listën përfundimtare paketim në ditën e ardhshme për ty dhe rendi do të anijes nga pas nesër.

Para se të bëni porosinë, ju lutemi caktoni kohën në përputhje me situatën tuaj.
Na vjen keq për çdo lehtësi që e ka shkaktuar me ju.
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me ne.

Faleminderit.
Të fala.

Metoda 4.Payment

Llogaria Paypal: julong@julongsteeljewelry.com

Western Union

Ju lutem kontaktoni me ne para se të bëni pagesën nga Bashkimi perëndimore, për të kontrolluar emrin e pranuesit.

Bank Informacione Transfer

llogaria Company

Përfituesi Bank Emri: HSBC
Kodi Bank: 004
Emri i kompanisë: Jinyun Trade Limited
Llogarisë Bankare nr. : 801406885838
Përfituesi Bank: 1 Mbretëreshës Road Central, Hong Kong
Kodi SWIFT: HSBCHKHHHKH

Politika 5.Shipping

Politika Anijeve
Ne anije për ndonjë adresë në botë.

Items urdhëruar nëpërmjet nesh janë dërguar nga EMS ose TNT ose DHL ose FedEx ose UPS.

Ne do t'ju informojë me ndjekja Nr me email sa më shpejt që porosia juaj është dërguar jashtë, kur ne të merrni atë nga kompani shprehin.

Një adresë rruge është e nevojshme për shpërndarjen.

Merchandise do të dorëzohen derë standarde ajër të shprehur në derë, e cila merr rreth 3-5 ditë pune.

Kohë për dorëzim nuk përfshijnë kohën e përpunimit.

Prodhimet tona janë dërguar jashtë çdo ditë, nga e hëna deri të shtunën, me përjashtim të festave. Shumica e urdhrave vendosur gjatë ditëve të javës do të transportohen në 2 ose 3 ditë, ndërsa urdhërat e vendosura në fundjavë do të transportohen të hënën vijim. Ju do të merrni një konfirmim e-mail me numrin tuaj ndjekja. Njëzet e katër orë pasi të keni marrë numrin tuaj ndjekja, ju do të jetë në gjendje për të gjetur porosinë tuaj online në

http://www.ems.com.cn/english-map.jsp

http://www.tnt.com

http: / /www.dhl.com/en.html

http://www.ups.com/en.html

http://www.fedex.com

Kohë për dorëzim ndryshojnë në varësi të vendit të destinacionit.

Metodat 6.Anijeve

Metodat Shipping

Delivery ynë

Jinyun bizhuteri ka ndërtuar partneritet të fortë me të gjitha katër kompani të mëdha të anijeve: DHL, UPS, FEDEX dhe TNT për të siguruar profesionale në mbarë botën shpërndarjen derë më derë.

Koha e dërgimit

Artikujt do të transportohen në ditët në vijim të punës pasi të keni kontrolluar jashtë. Në përgjithësi, ajo mund të marrë rreth 3-5 ditë pune për ofrimin, në varësi të dorëzimit të ndryshme do të thotë që ju zgjidhni. Ne nuk jemi përgjegjës për adresën e gabuar ose është derguar. Ju lutem sigurohuni adresën tuaj të anijeve është e saktë dhe deliverable.

Ndjekja Rendit

Ne ju lejojnë për të ndjekur porosinë tuaj në një klik të miut. Kur dërgesa juaj është konfirmuar, ju do të merrni një numër të përcjelljes në konfirmimin tuaj e-mail.

Sa kohë do të marrë për pika e mia të arrijnë mua?

Ju lutem vini re se ditëve të punës, me përjashtim të shtunën, të dielën dhe festat zyrtare, janë llogaritur në aspektin e periudhës së dorëzimit. Në përgjithësi, ajo merr rreth 3-5 ditë pune për ofrimin e.

Si mund të kontrolloj dërgesës tim?

Ne anije blerjen tuaj para përfundimit të ditës pasardhëse të punës pasi të keni kontrolluar-out. Ne do të dërgoni një e-mail me numër të përcjelljes kështu që ju mund të kontrolloni progresin e dorëzimit tuaj në faqen e internetit të zgarë '.

Çfarë duhet të bëj nëse dërgesa ime nuk arrin?

Ju lutemi të lejojnë deri në 10 ditë pune për pika juaj që do të dërgohen. Nëse ende nuk e arrijnë, ju lutemi na arrijnë duke klikuar "Na kontaktoni" button në faqen e internetit. Ne do të kthehemi tek ju shpejt.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat !