Bizhuteri China Jinyun - Stili i ri Korea çelik zemra bllokohet dashuruar kyç varëse

Stili i ri Korea çelik dashuruar lock zemra kyçe varëse

Përshkrim i shkurtër:

 • Çmimi / $: 1,2835
 • peshë / g: 6
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Rreth nesh Bizhuteri Julong u themelua në vitin 2006. Kompania jonë është e vendosur në Guangzhou, Kinë. Ne jemi te specializuar në Stainless Steel bizhuteri me shumicë nga B2B dhe kanë qenë më shumë se 10 vjet të biznesit në këtë linjë. Deri tani, ne kemi qenë të bashkëpunuar me më shumë se 300 furnizuesit që atëherë dhe që të ketë mënyrën më të përshtatshme të pagesave, çmimet më të mira dhe shërbime për klientët tanë. Ka më shumë se 100.000 dizajne të ndryshme ju mund të gjeni nga faqen tonë të internetit, www.julongsteeljewelry.com . Të gjitha modelet e reja do të përditësohet nga çdo javë për rreth më shumë se produktet e 2000pcs reja. Produktet harton të ndryshme janë shumë gjerësisht dhe mund të plotësisht të kënaqur me klientët të ndryshme nga nevojat e shteteve të ndryshme. Ne kemi më shumë se 10.000 anëtar i regjistruar janë nga e gjithë bota, ata normalisht do të bëjnë mënyrë të rregullt për të ri-aksioneve që do t'i bëja shumë i përshtatshëm që klientët tanë kanë nevojë vetëm rreth 3-15 ditë për të marrë mallrat e tyre.

  Ne ofrojmë artikuj shumë me kosto të ulët dhe mënyrë të shpejtë dhe të përshtatshme të pagesave, të tilla si Pay-Pal, transferit bankar, Western Union dhe gram para. Nëse jeni të interesuar, ju lutem mos hezitoni të kontaktoni me ne. Email: julong@julongsteeljewelry.com Whatsapp: +86 18028698162 Të fala Cilat janë detajet e produktit tuaj? . Materiali: çelik inox me cilësi të lartë . Features: asnjë nikel, plumb, ndryshk, të mbrojtur lëkurën . Designed për veshin personal ose për babai, nëna, shoku, çift, çift Krishtlindjet, Halloween, ditëlindjen, dhurata vjetorin. . 1 00% testuar, 100% cilësi e garantuar! . Përdorimi lustrim pasqyrë, në mënyrë që sipërfaqja shkëlqim më shumë cilësi. . Pas shumë rëndë gjobë, i përsosur. Flat pa zgjatje. Pse keni zgjedhur kompaninë tuaj? Produktet kryesore - rruaza varëse, rrathë, rrathë, unaza, vathë, necklaces, mbajtëse çelësash, etj

  Various pajisje çelik inox. Modeli i biznesit - ne jemi profesionistë dhe me përvojë një prodhues bizhuteri që nga viti 2006. Kontrolli i cilësisë - ne kemi katër procedurat e kontrollit të rreptë të cilësisë dhe të besimit vetëm përgjegjësinë tonë. R & d - ne kemi një ekip profesional të partnerëve të cilët janë të ndjeshëm ndaj aksesorë të modës. Defekt Politika rimbursim - - Ne në mënyrë rigoroze do të kontrollojë të gjitha mallrat 3 procedura para se të dërgesës. Nëse ka ndonjë problem të cilësisë për shkak të ofrimit të, ju lutem na informoni në kohë (brenda 15 ditëve pasi të merrni paketën). Ne do të kthyer ju ose t'ju zëvendësojë në mënyrë tjetër.

  FAQ:

  mënyrë 1.Minimum

  Faleminderit për hetim. Ne jemi bizhuteri çelik prodhues dhe shumicë, kështu MOQ ynë është 300 usd, 3 copë në dizajn sipas madhësisë. Por në qoftë se jeni të vërtetë nevojë për mostër të testuar, ju mund të urdhërojë 100 usd së paku, koston e transportit detar është rreth usd 30 për 1 kg. Uroj ne mund të ndërtuar biznesin më të mirë dhe miqësisë. Të fala Bella

  2.Membership Niveli

  Na kontaktoni Ne gjithmonë kemi dikë në dorë për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja. Ne besojmë në afatet kohore të shërbimit të klientit, dhe do të bëjë çdo gjë të mundshme për të kënaqur klientët tanë. Nëse keni ndonjë problem, komente ose sugjerime, ju lutem kontaktoni me ne. email: julong@julongsteeljewelry.com Niveli Anëtarësia: (accoring sasinë e porosisë tuaj, ju do të gëzojë disccount nivel të ndryshëm) Level1 5% Level2 8% Level3 10% Level4 12% level5 15% Level6 18% Level7 20%

  procesi 3.Working

  Sa për ne kemi marrë urdhërat e më shumë çdo ditë, kemi rregulluar procesin tonë të punës në mënyrë që të ofrojë një shërbim më të mirë për klientët tanë dhe të sigurohemi që klientët tanë mund të marrin urdhra në kohë. Në vijim është hapat tona të reja të punës: (Sipas Bejing Koha) 1. Çdo mëngjes, për të gjitha urdhërat e reja të cilat janë paguar tashmë më parë 12:00 në mesditë, ne do të organizojmë atë dhe kontrolloni të aksioneve në të njëjtën ditë. Nëse ju bëni pagesën pas 12:00 në mesditë, ne do të organizojmë atë dhe kontrolloni të aksioneve në ditën e ardhshme. 2. Pasi të keni marrë listën paketim, në qoftë se ju mund të bëni pagesën përfundimtare përpara 6:00 pm, ne mund të anijeve jashtë rendit në të njëjtën mbrëmje. Nëse ju bëni pagesën pas 6:00 pm, ne do të anijes jashtë rendit në ditën e ardhshme. 3.Për urdhërat të cilat janë paguar tashmë, në qoftë se ju keni bërë duke shtuar urdhër për përfundimin e bilancit para 12:00 në mesditë, ne do të ju dërgojnë listën përfundimtare paketim në të njëjtën mbrëmje dhe anije nga e rendit në ditën e ardhshme. Nëse ju keni bërë rendin duke shtuar për përfundimin e bilancit pas 12:00 në mesditë, ne do të organizojmë rendin duke shtuar dhe për të dërguar listën përfundimtare paketim në ditën e ardhshme për ty dhe rendi do të anijes nga pas nesër. Para se të bëni porosinë, ju lutemi caktoni kohën në përputhje me situatën tuaj. Na vjen keq për çdo lehtësi që e ka shkaktuar me ju. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me ne. Faleminderit. Të fala.

  Metoda 4.Payment

  Llogaria Paypal: julong@julongsteeljewelry.com Western Union Ju lutemi kontaktoni me ne para se të bëni pagesën nga Bashkimi perëndimore, për të kontrolluar emrin e pranuesit. Bank Informacione Transfer llogaria Company

  Përfituesi Emri Bank HSBC
  Kodi bankar 004
  Emri i Kompanise Jinyun Trade Limited
  Llogarisë Bankare asnjë 801406885838
  përfituesi Bank Road Central 1 Mbretëreshës, Hong Kong
  Kodi SWIFT HSBCHKHHHKH

  Politika 5.Shipping

  Politika Anijeve Ne anije për ndonjë adresë në botë. Items urdhëruar nëpërmjet nesh janë dërguar nga EMS ose TNT ose DHL ose FedEx ose UPS. Ne do t'ju informojë me ndjekja Nr me email sa më shpejt që porosia juaj është dërguar jashtë, kur ne të merrni atë nga kompani shprehin. Një adresë rruge është e nevojshme për shpërndarjen. Merchandise do të dorëzohen derë standarde ajër të shprehur në derë, e cila merr rreth 3-5 ditë pune. Kohë për dorëzim nuk përfshijnë kohën e përpunimit. Prodhimet tona janë dërguar jashtë çdo ditë, nga e hëna deri të shtunën, me përjashtim të festave. Shumica e urdhrave vendosur gjatë ditëve të javës do të transportohen në 2 ose 3 ditë, ndërsa urdhërat e vendosura në fundjavë do të transportohen të hënën vijim. Ju do të merrni një konfirmim e-mail me numrin tuaj ndjekja. Njëzet e katër orë pasi të keni marrë numrin tuaj ndjekja, ju do të jetë në gjendje për të gjetur porosinë tuaj online në http://www.ems.com.cn/english-map.jsp http://www.tnt.com http: / /www.dhl.com/en.html http://www.ups.com/en.html http://www.fedex.com Kohë për dorëzim ndryshojnë në varësi të vendit të destinacionit.

  Metodat 6.Anijeve

  Metodat Shipping Delivery ynë julong jewelry has built up solid partnership with all big four shipping companies: DHL, UPS, FEDEX and TNT to provide professional worldwide door-to-door delivery. Koha e dërgimit Artikujt do të transportohen në ditët në vijim të punës pasi të keni kontrolluar jashtë. Në përgjithësi, ajo mund të marrë rreth 3-5 ditë pune për ofrimin, në varësi të dorëzimit të ndryshme do të thotë që ju zgjidhni. Ne nuk jemi përgjegjës për adresën e gabuar ose është derguar. Ju lutem sigurohuni adresën tuaj të anijeve është e saktë dhe deliverable. Ndjekja Rendit Ne ju lejojnë për të ndjekur porosinë tuaj në një klik të miut. Kur dërgesa juaj është konfirmuar, ju do të merrni një numër të përcjelljes në konfirmimin tuaj e-mail. Sa kohë do të marrë për pika e mia të arrijnë mua? Ju lutem vini re se ditëve të punës, me përjashtim të shtunën, të dielën dhe festat zyrtare, janë llogaritur në aspektin e periudhës së dorëzimit. Në përgjithësi, ajo merr rreth 3-5 ditë pune për ofrimin e. Si mund të kontrolloj dërgesës tim? Ne anije blerjen tuaj para përfundimit të ditës pasardhëse të punës pasi të keni kontrolluar-out. Ne do të dërgoni një e-mail me numër të përcjelljes kështu që ju mund të kontrolloni progresin e dorëzimit tuaj në faqen e internetit të zgarë '. Çfarë duhet të bëj nëse dërgesa ime nuk arrin? Ju lutemi të lejojnë deri në 10 ditë pune për pika juaj që do të dërgohen. Nëse ende nuk e arrijnë, ju lutemi na arrijnë duke klikuar "Na kontaktoni" button në faqen e internetit. Ne do të kthehemi tek ju shpejt.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !